Uvod
IMG IMG

Autoskloservis

 

Provádíme:

16341826_autosklo_servis_článek_1

Výměna autoskla je otázkou jednoho pracovního dne s tím, že je lepidlo po tomto čase bezpečně zatvrdlé.

V případě, že Vám čelní sklo někdo poškodil a oprava, respektive výměna je hrazena z povinného ručení viníka, či máte čelní sklo připojištěné v rámci vlastní pojistné smlouvy, vyřídíme veškeré náležitosti za Vás, včetně následné fakturace opravy přímo pojišťovně. Vás v takovém případě oprava nic nestojí.

V případě, že neznáte viníka poškození Vašeho skla a ještě nemáte v rámci vlastního pojištění sjednané pojištění i čelního skla, poskytneme Vám na výměnu výraznou slevu a zároveň Vám zdarma nabídneme varianty připojištění do budoucna.

Poškození čelního skla již nemusí znamenat jen jeho výměnu. Disponujeme technologií pro opravy čelních skel. Tato oprava je rychlou a levnou možností, jak mít opravené čelní sklo a neriskovat tak případnou pokutu ze strany policie. Takovou opravu čelního skla provádíme na počkání, max. do 2 hodin.

Bohužel nelze opravit jakékoliv poškození čelního skla. Možnost opravy je závislá na charakteru poškození, místě, stáří apod.

Autofólie zajistí především:

  1. pokles teploty ve Vašem voze
  2. sníží se až o 99% průchodnost UV záření
  3. sníží se viditelnost směrem do vozu
  4. zvýší se Vaše soukromí
  5. v neposlední řadě se zvýší bezpečnost, neboť při rozbití skla např. při nehodě, fólie drží většinu střepů pohromadě a zabraňuje tak do jisté míry poranění posádky.

Na skla instalujeme výhradně homologované fólie od předních světových výrobců.

13138879_autosklo_servis_fólie

 

 

 

 

 

 

 

Rupexim, s.r.o.
Vídeňská 343, 252 42 Vestec

Email: info@rupexim.cz

(c) 2013, Jan Slabý - IT market All rights reserved. Partnerké weby