Uvod
IMG IMG

Autolakovna - Pojistné události - Dopravní nehody

 

 

Jakožto partner všech významných pojišťoven na našem trhu Vám jsme schopni vyřídit jakoukoliv pojistnou událost u jakékoli pojišťovny.

19954652_opravy_karosérií

Jsme i přímo smluvní partner největších pojišťoven na našem trhu, jako je například Česká pojišťovna, Kooperativ, či Allianz. Tím je zajištěna maximální efektivita při opravě, garance, že pojišťovna proplatí celou opravu, či že můžete bezplatně, na účet pojišťovny, využít například zapůjčení náhradního vozu po dobu opravy.

Nehrozí Vám tedy například riziko, že budete doplatit jakýkoliv rozdíl, mezi cenou za opravu a částkou, kterou hradí pojišťovna, vyjma spoluúčasti, kterou jste si s Vaší pojišťovnou sjednali ve Vašich pojistných podmínkách.

Při opravách vozidel po dopravních nehodách v naší klempírně i lakovně postupujeme dle přísných kritérií pro opravy karosérií vozidel, včetně používaného materiálu a schválených náhradních dílů pro danou značku vozu.

Bezpečnost Vašeho vozu i po opravě je tím nejdůležitějším kritériem. Při opravách tedy nepoužíváme náhradní díly bez záruky, z druhé ruky, či z autovrakovišť, kde není možné garantovat jejich původ a historii a tedy bezpečnost.

Garantujeme Vám, že vůz bude vždy opraven tak, jak má být, a vyvineme maximální úsilí, abychom mu vrátili původní vzhled i bezpečnost.

Veškeré opravy jsou prováděny v naší lakovně, díky čemuž máme zcela kontrolu nad kvalitou opravy.

Každý náš zákazník si může vůz a postup opravy prohlédnout kdykoli během procesu opravy. Máte tak například možnost prohlédnout si vůz ve stavu opraveném před lakováním, kdy sami uvidíte, jaké díly jsou použity, jak jsou opraveny a jaká byla použita technologie při jejich opravě či výměně.

 

 

 17580334_opravy_karosérií_-_poškozené_vozidlo

 

 

 

 

 

 

Jsme přímí smluvní partner těchto pojišťoven:Ceska-pojistovna

 

   Kooperativa

   Allianz    Generali

 

 

 

 

 

 

* Je-li zákazník poškozeným a oprava je hrazena z POV viníka, či je-li na zapůjčení náhradního vozu, s ohledem na aktuální pojistnou smlouvu, nárok. V ostatních případech jsou podmínky zapůjčení náhradního vozu sjednávány individuálně. Informujte se u našich přijímacích techniků.

Rupexim, s.r.o.
Vídeňská 343, 252 42 Vestec

Email: info@rupexim.cz

(c) 2013, Jan Slabý - IT market All rights reserved. Partnerké weby