Uvod
     
  IMG  Nabídka vozidel IMG  My a prodej
IMG  Prodej na klíč IMG  
IMG  Financování
    IMG
  Pneuservis Auto Rupexim Katalog pneu Auto Rupexim  
  IMG  Mechanické opravy IMG  Autoskloservis
IMG  Autolakovna IMG  Diagnostika vozidel
IMG  Autoklimatizace
    IMG

Opravy vozů Hyundai za dlouhodobě bezkonkurenční ceny

​​

V Auto Rupexim dlouhodobě nabízíme kompletní rozsah oprav všech současných vozů Hyundai za řádově nižší ceny než od výrobce. Naše okamžitá skladová dostupnost zajistí, že nebudete zbytečně čekat a díky certifikaci našeho servisu neztratíte záruku výrobce ani jistotu kvality.

V Auto Rupexim neztratíte záruku výrobce

Díky certifikaci jsme oprávněni provádět opravy a údržbu i u nových vozů pokrytých nejen originální Hyundai zárukou. Nižších cen oprav dosahujeme chytrým výběrem náhradních dílů uznávaných a certikovaných výrobcem vozu jako stejně kvalitní ekvivalent náhradních dílů. V Auto Rupexim zaručujeme stejnou nebo vyšší kvalitu oprav a podstatně nižší ceny.

Velké skladové zásoby

Oproti konkurenci se pyšníme skladem spol. Inter Cars s více než 25 000 nejběžnějšími položkami přímo v našem areálu. V praxi to znamená, že nebudete čekat na objednání náhradních dílů a oprava může začít ihned po její odsouhlasení zákazníkem.

​ ​

Speciální akce pro naše fanoušky na Facebooku

Uvedené ceny oprav pro vozy Hyundai jsou platné dlouhodobě. Pokud se k nám ale s Vaším vozem dostavíte do 9.10.2015 a přihlásíte se o slevu na našem Facebooku, snížíme Vám cenu opravy ještě o 20% z mechanických prací! Stačí nám dát ‘like’ níže a můžete se přihlásit o slevu.

 
 
Zízkat slevu ​ ​
 
​ ​

Nepoužíváte Facebook, ani vůz Hyundai?

Nevadí, příští akce se může týkat Vás a Vašeho automobilu. Nejjednodušší způsob, jak sledovat aktuální informace z Auto Rupexim je přihlášení k odběru našich příležitostných newsletterů (maximálně několik do roka). Přidejte se rovnou zde!

 

Rupexim, s.r.o.
Vídeňská 343, 252 42 Vestec

Email: info@rupexim.cz

(c) 2013, Jan Slabý - IT market All rights reserved. Partnerké weby