Uvod
     
  IMG  Nabídka vozidel IMG  My a prodej
IMG  Prodej na klíč IMG  
IMG  Financování
    IMG
  Pneuservis Auto Rupexim Katalog pneu Auto Rupexim  
  IMG  Mechanické opravy IMG  Autoskloservis
IMG  Autolakovna IMG  Diagnostika vozidel
IMG  Autoklimatizace
    IMG

Fleet program Rupexim Inter Cars

 

4fleet   O programu   Servisní síť   Legislativa   Reference   Kontakt

 

 

Fleetovým programem se zabýváme od počátku existence našeho autoservisu. Vždy jsme kladli značnou váhu komplexnosti poskytovaných služeb.

V současné době jsme Však, ve spojení s fleetovým programem nadnárodní společnosti, jednoho z předních evropských dodavatelů náhradních dílů, Inter Cars a servisní sítí, kterou spravuje, s již více jak 50-ti smluvními nezávislými servisy po celé ČR a desítkami dalších v ostatních státech, slovu komplexnost dodali ten pravý význam.Fleet

Společnost Inter Cars je nadnárodní společností zabývající se především dodávkou náhradních dílů od předních světových výrobců.

Servisní síť Quality service (Q-service) je síť profesionálních pečlivě vybíraných nezávislých autoservisů, splňujících přísná kritéria členství.

Předností spojení s námi je především efektivita, spočívající v přímém spojení s dodavatelem daných služeb, v druhé řadě pak v naší nezávisloti na konrétní značce výrobce vozidel, která nám dává významnou svobodu v cenových variantách.  Leasingové společnosti a jiné subjekty zabývající se správou a managementem vozových parků, tyto služby nakupují u třetích subjektů, autoservisů a dodavatelů náhradních dílů, jako jsme my. Je tedy přeci efektivnější spojit s námi přímo.

Poskytneme vám efektivní řešení kontroly a správy vašich vozidel se zaměřením na snížení celkových provozních nákladů.

V našem fleet programu Vám nabízíme především:

Výhody spolupráce:

Údržba / opravy vozidel

Doplňkové služby

Seznam výrobců prvovýrobních nebo kvalitativně rovnocenných náhradních dílů dodávaných společností Inter Cars

  • nejširší nabídka náhradních dílů na trhu
  • více než 1 000 000 položek pro evropské a asijské osobní i nákladní vozy

 

Výrobky uvedených značek dodávané firmou Inter Cars jsou originální nebo kvalitativně rovnocenné s originálním náhradním dílem ve smyslu §2, odst.(1) bodu ) vyhlášky č.31/2003 Sb. Tím jsou splněny podmínky stanovené "Blokovou výjimkou" pro servisování vozů bez ztráty záruky poskytované jejich  výrobci.

 

trw bosh ruville delphi castrol sachs valeo luk kyb a bp shell mgk skf elring moog bosal spidan lemforder brembo purflux ferodo goetze lesjofors textar pierburg beru vernet kashiyama osram gmb siemens exedy philips 555 denso akebono union ina fag feb filtron hepu nkk cartechnic comma 

 

Rupexim, s.r.o.
Vídeňská 343, 252 42 Vestec

Email: info@rupexim.cz

(c) 2013, Jan Slabý - IT market All rights reserved. Partnerké weby