Uvod
     
  IMG  Nabídka vozidel IMG  My a prodej
IMG  Prodej na klíč IMG  
IMG  Financování
    IMG
  Pneuservis Auto Rupexim Katalog pneu Auto Rupexim  
  IMG  Mechanické opravy IMG  Autoskloservis
IMG  Autolakovna IMG  Diagnostika vozidel
IMG  Autoklimatizace
    IMG

Otázky a odpovědi on-line pneuservis

Pokud nejste registrovaný zákazník, doporučujeme nejprve provést registraci. Registrací si systém zapamatuje mnoho informací, které již příště nebudete muset vyplňovat. Registrace však není nutná.

Jste-li již registrovaný zákazník, přihlaste se svou emailovou adresou a heslem. Následně pokračujte výběrem požadované služby (Výměna celých kol/přezutí pneumatik) a následně tlačítkem "POKRAČOVAT" do kalendáře termínů.

Nechcete-li se registrovat, pokračujte výběrem požadované služby (Výměna celých kol/přezutí pneumatik) a následně tlačítkem "POKRAČOVAT" do kalendáře termínů.

V následujícím kalendáři si už je vyberte vyhovující volný termín a kliknutím na si termín objednejte.

 

Nechcete-li se registrovat, pokračujte výběrem požadované služby (Výměna celých kol/přezutí pneumatik) a následně tlačítkem "POKRAČOVAT" do kalendáře termínů. Registrací si ale systém zapamatuje mnoho informací, které již příště nebudete muset vyplňovat. I přesto, že využijete rezervaci bez registrace, systém Vám automaticky vygeneruje přihlašovací heslo. Při dalším objednání pod stejnou emailovou adresou v budoucnu se již bude nutné nejprve přihlásit. Takové objednání již pro Vás bude pohodlnější, systém Vám předvyplní mnoho políček.

 

Výměna celých kol trvá zhruba 20 - 30 minut, přezutí pneumatik pak zhruba 45 - 60 minut. Systém Vám automaticky zarezervuje potřebný čas dle Vašeho výběru požadované služby. Vše provádíme na počkání. Během čekání Vám bude nabídnuto občerstvení zdarma v klimatizovaných prostorách.

 

Ano. Prostřednictvím sítě pneuservisů 4Fleet jsme partnerem téměř všech leasingových společností působících na českém trhu. Více ZDE.

 

Pokud Vám systém hlásí, že zadaná emailové adresa je již registrovaná, pravděpodobně jste již tuto emailovou adresu v minulosti zaregistrovali, nebo využili při rezervaci termínu pneuservisu a je třeba se před dalším objednáním pod tuto emailovou adresu přihlásit. Pokud jste již dříve využili možnost objednání se byť bez registrace, systém Vám i tak automaticky zaslal na zadaný email informace, se kterými se můžete kdykoli v budoucnu přihlásit včetně automaticky vygenerovaného hesla. Pro objednání dalšího termínu se tedy prosím přihlaste.

Nemůžete-li daný systémový email nebo přístupové heslo nalézt, využijte služby zaslání zapomenutého hesla ZDE.

 

Více o našem pneuservisu ZDE.

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontatovat na 244 911 645.

 

ZPĚT NA VÝBĚR SLUŽBY

Rupexim, s.r.o.
Vídeňská 343, 252 42 Vestec

Email: info@rupexim.cz

(c) 2013, Jan Slabý - IT market All rights reserved. Partnerké weby