Uvod
     
  IMG  Nabídka vozidel IMG  My a prodej
IMG  Prodej na klíč IMG  
IMG  Financování
    IMG
  Pneuservis Auto Rupexim Katalog pneu Auto Rupexim  
  IMG  Mechanické opravy IMG  Autoskloservis
IMG  Autolakovna IMG  Diagnostika vozidel
IMG  Autoklimatizace
    IMG

Neplaťte víc, než musíte

Autoservis Auto RUPEXIM s.r.o. je nezávislým certifikovaným autoservisem oprávněným provádět servis a údržby i na nových vozidlech, která jsou ještě v záruce výrobce a to i té prodloužené (například KIA 7 let, Hyundai 5 let apod.)

Sami porovnejte náklady na vybrané úkony, které každé vozidlo za svou životnost minimálně jednou absolvuje:

(Záměrně jsme k porovnání použili značku, která se řadí náklady na servis mezi značkovými servisy k těm levnějším. U vozidel jiných značek jsou úspory ještě výraznější.)

porovnani_cen_octavia_ii.jpg

 Uvedené ceny jsou bez DPH.

Garantujeme svým zákazníkům právní podporu v případě, že by se setkali s neuznáním jakékoli záruky na svém novém vozidle ze strany výrobce s odůvodněním, že po dobu záruky využil našich služeb a nenavštěvoval výhradně značkový servisy dané značky. Vice ZDE

Právní garanci poskytuje náš největší partner v rámci mezinárodní servisní sítě Q-Service, jejíž jsme členem, společnost Inter Cars. Společnost Inter Cars patří mezi největší distributory náhradních dílů v Evropě.Paragraf

V případě, že Vám tedy nebude chtít uznat výrobce Vašeho vozu záruku s odůvodněním, že jste navštívili v době záruky náš autoservis, garantujeme Vám tuto mezinárodní právní podporu a Vy dostanete svá práva.

Využitím našeho autoservisu i v případě, že vlastníte nový vůz ještě v záruce výrobce, tedy nic neriskujete.

Náš autoservis je plně vybaven jak diagnostickými přístroji, tak potřebnými daty a školeným personálem a při servisu a údržbě vozidel postupujeme přesně dle pokynů a předpisů výrobce Vašeho vozu.

Veškeré práce jsou účtovány dle normohodin výrobce stejně, jako v případě značkového servisu značky Vašeho vozu.

Na rozdíl od značkového servisu značky Vašeho vozu Vám můžeme nabídnout vždy několik variant výrobců náhradních dílů, které splňují podmínky pro montáž do Vašeho vozu a jsou o několik desítek procent levnější, než ty, které jsou zabalené v krabičce s logem. (více o originálních náhradních dílech ZDE)

 

Je zbytečné platit víc, než musíte !!!

Představujeme plnohodnotnou alternativu značkového servisu Vašeho vozu s možností zásadní úspory za servis a údržbu.

Rupexim, s.r.o.
Vídeňská 343, 252 42 Vestec

Email: info@rupexim.cz

(c) 2013, Jan Slabý - IT market All rights reserved. Partnerké weby