Uvod
     
  IMG  Nabídka vozidel IMG  My a prodej
IMG  Prodej na klíč IMG  
IMG  Financování
    IMG
  Pneuservis Auto Rupexim Katalog pneu Auto Rupexim  
  IMG  Mechanické opravy IMG  Autoskloservis
IMG  Autolakovna IMG  Diagnostika vozidel
IMG  Autoklimatizace
    IMG

Co je servisní síť Q-SERVICE

Auto RUPEXIM s.r.o. je členem mezinárodní servisní sítě Q-SERVICE.q-service.jpg

„Q-SERVICE“ (Quality-Service) je mezinárodní servisní síť profesionálních nezávislých autoservisů. Zodpovědným výběrem partnerů, při kterém musí každý nový člen servisní sítě dosáhnout a trvale plnit standardizovaná vstupní kritéria, je garantována vysoká a vyrovnaná úroveň služeb a odbornosti každého spolupracujícího autoservisu.
 
Jedním z hlavních cílů servisního konceptu je zajistit zákazníkům vysoký standard a jednotnost, kdy zákazník kteréhokoli partnerského servisu sítě Q-SERVICE ví, jak o něho bude postaráno a jaké může očekávat služby.

Historie a budoucnost

Servisní koncept Q-SERVICE byl založen v roce 2000 společností Inter Cars. V devadesátých letech na základě trendů spojených s uvolněním trhu v autoopravárenských službách se začaly na evropském trhu formovat různé servisní koncepce, které poskytují svým členům podporu v mnoha různých oblastech a samozřejmě také konkurenční výhody. Mezi tzv.”Fullservice concepts” se díky svému obsahu, způsobu poskytování podpory a svým principem zaměření se na vysokou odbornost služeb a péči o zákazníka autoservisu, zařadil i servisní koncept Q-SERVICE. Aktuálně nabízí své služby v rámci sítě Q-SERVICE cca  504 profesionálních servisů v Polsku. Na území České a Slovenské republiky byl tento projekt spuštěn v roce 2009 a již je jeho součástí několik desítek autoservisů. Od roku 2010 dochází k rozvoji sítě také v dalších zemích střední a jižní Evropy.
V současnosti probíhají výběrová řízení a jednání s dalšími servisními partnery z řad profesionálních nezávislých autoservisů, kteří se mohou stát součástí této výběrové sítě. Celkový počet členů servisní sítě Q-SERVICE je s ohledem na kvalitu a prestiž této servisní koncepce stanoven tak, že v každém kraji České republiky bude postupně zapojeno jen několik spolupracujících autoservisů.
 
 
 
Rupexim, s.r.o.
Vídeňská 343, 252 42 Vestec

Email: info@rupexim.cz

(c) 2013, Jan Slabý - IT market All rights reserved. Partnerké weby